Soliday Makine Mühendislik Otomasyon Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.

2018 yılında kurulmuş bir makine imalat şirketidir. Gebze Kocaeli, Türkiye'de yer alan şirketimiz, mühendislik, tasarım, üretim ve otomasyon alanlarında hizmet vermenin yanı sıra, yedek parça üretimi, makine bakımı ve revizyon gibi hizmetler de sunuyor.

Müşterilerimize hijyen, gıda, ilaç, otomotiv, lojistik ve diğer sektörlerde hizmet veriyoruz. Üretim kabiliyetlerimiz arasında talaşlı imalat ve kaynaklı imalat da yer alıyor.

Tasarım aşamasında, SolidWorks gibi güçlü yazılımları kullanıyoruz. Parça ve montaj bazında kodlama veritabanımız sayesinde müşterilerimiz için özelleştirilmiş ve yüksek kaliteli parçalar tasarlayıp üretebiliyoruz. Tasarım süreci boyunca, müşterilerimizle tasarımların geliştirilmesi için yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Soliday Makine Mühendislik Otomasyon Sistemleri San. tic. Ltd. Şti., müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak belirlemektedir. Üretim sürecinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş parçalar üretmek için çalışıyoruz. Ayrıca, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ve kalite kontrol işlemlerimizi titizlikle yürüterek, müşterilerimize üstün kaliteli ürünler sunmaya özen gösteriyoruz.

Sloganımız "Yenilikçi Tasarımlar, Akıllıca Çözümler"dir. Yenilikçi tasarımlarımız sayesinde müşterilerimiz için en iyi çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, özelleştirilmiş çözümler tasarlıyor ve bu çözümleri müşterilerimize en verimli şekilde sunuyoruz.

Teknoloji takibi ve AR-GE çalışmaları, Soliday Makine olarak en önem verdiğimiz konulardan biridir. Sürekli olarak yenilikleri takip ediyor, yeni teknolojileri öğreniyor ve müşterilerimize en yenilikçi ve akıllıca çözümleri sunabilmek için AR-GE çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sayede sektörde öncü konuma gelmeyi ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.